Uzun zamandır açmayı planladığım ve bir türlü fırsat bulamadığım film sitemi en sonunda açtım 🙂

MaksinFilm Film Sitemiz Aktiftir.

MaksinFilm Siteye Gitmek İçin Tıklayınız.

Açmak için çok çabaladım ama her seferinde bir aksaklık bir problem, iş vs derken açma tarihi her seferinde ertelendi. Sonunda açtığım için çok mutluyum 🙂 Ne demişler azimle işleyen matkap demiri deler 😀

MaksinFilm sitemizin içerik ve özellikleri herkesin göz zevkine uygun ve kullanışlı olacak şekilde ayarlandı ve kuruldu. Üye olan kullanıcılar için favori film listesi, izleme listesi, oylama vb. özellikler eklendi.

En önemli özellik ise siz üyelerimiz için ayrı bir içerik ekleme bölümü olmasıdır. Yöneticilerin yaptığı gibi sizde giriş yaparak istediğiniz film veya haber’i sitemize ekleyebilirsiniz. Nasıl Mı ?

Üye olup giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan hesabım bölümünden İçerik Ekle seçeneğine basıyoruz.

İçerik ekle seçeneğine bastıktan sonra önümüze iki seçenek geliyor. Haber ekleme ve Film ekleme.

Haber Ekleme seçeneğine tıkladığımızda haberle ilgili gerekli bilgileri doldurduktan sonra Yazıyı Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Gönderdikten sonra yazınız yönetici tarafından incelenip yayınlanıyor.

Film Ekleme seçeneğine tıkladığımızda haberle ilgili gerekli bilgileri doldurduktan sonra Filmi Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Gönderdikten sonra yazınız yönetici tarafından incelenip yayınlanıyor.

En kaliteli, güncel ve faydalı bilgilerin paylaşıldığı tek adres.

Mehmetaksin.com

Bu alana reklam verebilirsiniz!